III. KRONİK VE METABOLİK HASTALIKLAR ULUSAL KONGRESİ
 
06 - 09 Ekim 2022
Susesi Luxury Hotel, Belek / Antalya
 
KONGRE MERKEZİ

Susesi Luxury Hotel, Belek / Antalya & Kongre Merkezi


TOPLANTI TARİHLERİ

Kongre toplantıları, 06 - 09 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

06 Ekim 2022 tarihindeki toplantı başlama saati 14:00, 09 Ekim 2022 Toplantı bitiş saati 13:30 olarak de göz önüne alınarak, kongre konaklamalarının 06  – 09 Ekim 2022 tarihleri için 3 gece olarak yapılması tavsiye edilir.


KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe’dir.


DAVET MEKTUBU

Kayıt işlemlerini yaptırmış tüm katılımcılara, talep ettikleri takdirde davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup, sadece katılımcıların kurumlarından izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.


KAYIT VE DANIŞMA MASALARI

Kongre merkezi Susesi Luxury
 Hotel & Kongre Merkezi’nde kayıt ve danışma masası 06 Ekim 2022 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 06 – 09 Ekim 2022 tarihleri arasında 07:00 – 22:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Katılımcılarımız kayıt ve danışma masalarına online ulaşabilecektir. Tüm otellerde misafirlerimiz Organizasyon personeli tarafından karşılanacaktır.

SEKRETERYA HİZMETLERİ

Kongre merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır.


KONGRE ALANI

Kongre alanına Hekim, Konuşmacı ve Kongre görevlisi dışında 3. bir şahsın girmesi kesinlikle yasaktır. Katılımcıların bu konuda titiz davranmaları önemle rica olunur. Kongremiz sunum, döküman ve kongre merkezi Covid-19 tedbirleri kapsamında katılımcıların sağlık güvenliği açısından Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulunun belirlediği çerçevede hazırlanıp katılımcıların kullanımına sunulacaktır.


KATILIM SERTİFİKASI

Kayıtlı tüm katılımcılara “Katılım Sertifikası” verilecektir. Katılımcılar, sertifikalarını kayıt alanından yer alan kiosklardan 09 Haziran 2022 tarihinde saat 12:00’dan itibaren yaka kartlarını Covid -19 tedbirlerine uygunluk çerçevesinde teslim ederek alabileceklerdir.


TRANSFER HİZMETLERİ

Tüm katılımcıların transferleri gidiş – dönüş (havaalanı – otel – havaalanı) olarak yapılacaktır. Tüm transferler Covid-19 tedbirleri kapsamında bir araçta en fazla 2 kişi olacak şekilde gerçekleştirilecektir. Özel transferler için lütfen İletişim Bilgilerinden Organizasyon  ile irtibata geçiniz. Uçak değişikliklerinizi yazılı olarak 24 saat önceden bildirmeniz durumunda transfer değişikliğiniz dikkate alınacaktır